UKS Medan Gniezno pokonuje w meczu sparingowym Reprezentację Polski Futsalu Niesłyszących

2014-04-02

W sobotnie popołudnie 29 kwietnia w Poznaniu, odbył się mecz sparingowy pomiędzy Reprezentacją Polski Futsalu Niesłyszących, a UKS - Medan Gniezno Spotkanie zostało rozegrane w weekend, kiedy gnieźnianki miały przerwę w rozgrywkach Ekstraligi Futsalu Kobiet.

Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja dziewcząt z Gniezna, które cały czas konstruowały ataki pozycyjne, ale raziły dużą niecelnością oddawanych strzałów.  Pierwszą bramkę dla UKS zdobyła Violetta Biegańska po bardzo dobrze rozegranym  rzucie wolnym.  Jednak już po 4 minutach  indywidualną akcją popisała się Marta Kaczmarczyk (zawodniczka UKS MEDAN), zdobywając  wyrównującego gola dla Reprezentacji Polski Futsalu Niesłyszących. Odpowiedź ze strony Gniezna była natychmiastowa, szybko wyprowadzoną kontrę zakończyła celnym strzałem Hanna Cerajewska, tym samy ustalając wynik na  1 -2 pierwszej części spotkania.

Druga odsłona meczu to już wyraźna poprawa skuteczności w wykonaniu drużyny z pierwszej stolicy.  Szybkie i kombinacyjne ataki zakończone zostały zdobytymi bramkami przez:  Alicja Zając  (2 bramki) ,Hannę Cerajewską, i Katarzynę Ulikowską.

Reprezentacja Niesłyszących zdołała zdobyć jeszcze dwie bramki, których autorką została ponownie Marta Kaczmarczyk pokonując w pojedynku sam na sam Olę Blige.

Wynikiem 3 – 6 dla gnieźnianek,  zakończyło się towarzyskie spotkanie UKS - Medan Gniezno i  Reprezentacji Polski Futsalu Niesłyszących.