Victovia Witkoow przegrywa z Zjednoczonymi Rychwał

2019-10-27

Drugiej porażki z rzędu pod wodzą nowego trenera Dariusza Kamińskiego w rozgrywkach wielkopolskiej V ligi grupy 3 doznali piłkarze Vitcovi Witkowo.

Po ubiegłotygodniowej porażce zespołu z Witkowa na własnym trenie z ekipą GKS Sompolno w stosunku 1:0. W sobotę 26 października zespół Vitcovii udał się na mecz 12 kolejki rundy jesiennej trwającego sezonu 2019/2020 do Rychwału gdzie był podejmowany przez ekipę miejscowego Zjednoczonych. Mimo stworzonych sytuacji strzeleckich do zdobycia bramek witkowianie musieli uznać wyższość swojego przeciwnika przegrywając z nim mecz 2:0. Bramki dla gospodarzy tej potyczki piłkarskiej zdobywali. W pierwszej połowie w 34 minucie wyprowadzając tym samym swój zespół na prowadzenie 1:0 gola zapisał na swoim koncie Przemysław Skibiszewski. Ten sam zawodnik na początku drugiej połowy w 54 minucie zdobyciem drugiego gola dla swojej drużyny ustalił końcowy wynik meczu 2:0 dla Zjednoczonych Rychwał.

A już w sobotę 2 listopada zespół z Witkowa czeka kolejne spotkanie mistrzowskie. Tym razem podopieczni Dariusza Kamińskiego o godzinie 14.30 podejmować będą zespół Zefka Kobyla Góra.

Skład Vitcovi Witkowo: Bartosz Borys, Tomasz Kaźmierczak, Kacper Boczkowski (46' Oskar Pietrzak), Adrian Kiełpiński, Patryk Bojarski, Adrian Krupka (60' Patryk Dąbek), Hubert Mielcarek, Daniel Nowaczyk, Patryk Stachowiak (46' Sebastian Masłowski), Oskar Wegnerski, Michał Wiśniewski. Trener: Kamiński Dariusz