Victovia Witkowo gra dalej w Pucharze Polski szczebla okręgu poznańskiego

2014-09-19

Drużyna Victovi Witkowo w środę 17 września rozegrała na własnym boisku przed kolejnym meczem ligowym spotkanie w ramach 1/32 Pucharu Polski szczebla okręgowego.

Witkowianie, tego dnia podejmowali zespół czwartoligowej 1922 Lechii Kostrzyn. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy w stosunku 2:1, co zapewniło im awans do 1/16 Pucharu Polski szczebla okręgowego. Awans witkowianie zapewnili sobie dopiero w drugiej części meczu zdobyciem dwóch goli przy jednym straconym gdyż pierwsze czterdzieści pięć minut zakończyło się wynikiem bezbramkowym. Bramki dla Vitcovi Witkowo w środowym meczu na swoim koncie zapisali Hubert Mielcarek (51’) oraz Patryk Dąbek (77’). Dla pokonanych gola honorowego zdobył w doliczonym czasie gry w 94 minucie Damian Pietrzak.

Teraz zespół Victovia Witkowo czeka mecz ligowy w którym, o godzinie 15.00 podejmować będą u siebie Stellę Luboń.