Victovia Witkowo jak na razie bez punktów w rundzie rewanżowej

2021-03-14

Drugiej porażki z rzędu w rozpoczętej tydzień temu rundzie rewanżowej wielkopolskiej V ligi Red Box grupy 3 sezonu 2020/2021 doznali piłkarze Vitcovii Witkowo.

Po ubiegłotygodniowej porażce wyjazdowej na inauguracje rundy rewanżowej gdzie Vitcovia Witkowo uległa GKS Sompolno w stosunku 2:1. Po raz drugi z rzędu z boiska jako pokonani podopieczni Macieja Rozmarynowskiego, schodzili w sobotę 13 marca kiedy to na własnym boisku ulegli drużynie GKS Rychtala w stosunku 1:0. Wynik spotkania, które odbyło się w ramach 19 kolejki ligowej został ustalony w pierwszych czterdziestu pięciu minutach sobotniego meczu. W 31 minucie gości z Rychtala zdobyli gola na wagę trzech punktów w całym spotkaniu. Bramkę dającą prowadzenie 1:0 przyjezdnym zdobył Bartłomiej Kulczycki. Mimo bardzo dużej dominacji piłkarzy z Witkowo zwłaszcza w drugiej połowie gry, niestety nie udało im się doprowadzić do remisu i mecz zakończył się domową porażką Vitcovii.

Teraz przed zespołem Vitcovii Witkowo, kolejny mecz ligowy. W niedzielę 21 marca zespół prowadzony przez Macieja Rozmatynowskiego, uda się do Rychwała gdzie będzie o godzinie 14.00 podejmowani będą przez zespół miejscowych Zjednoczonych.