Victovia Witkowo przegrywa w Psarach Polskich z Victorią Września

2020-06-30

W sobotę 27 czerwca w Psarach Polskich zespół Victovi Witkowo, w ramach przygotowań do nowego sezonu wielopolskiej piątej ligi sezonu 2020/2021rozegrał trzeci mecz kontrolny.

Przeciwnikiem podopiecznych Macieja Rozmarynowskiego była ekipa wrzesińskiej Victorii przygotowującej się do rozgrywek wielkopolskiej IV ligi. Zwycięsko z tego starcia wyszli rywale, wygrywając 2:1. Pierwsza bramka w sobotnim meczu padła w 15 minucie i do dla Victorii Września dając im prowadzenie 1:0. Autorem gola dla wrześnian okazał się Mikołaj Jankowski. Witkowianom jeszcze przed przerwą udało się doprowadzić do stanu 1:1 po golu zdobytym przez Oskara Pietrzaka. W drugiej odsłonie meczu padła tylko jedna bramka. Gola na wagę zwycięstwa 2:1 dla wrześnian zaraz na początku drugiej połowy zdobył 55 minucie strzelec pierwszej bramki Mikołaj Jankowski. Była to druga porażka zespołu Victovii Witkowo w ramach przygotowań do nowego sezonu przy jednym odniesionym zwycięstwie. Pierwszej porażki witkowianie doznali z Pogonią Mogilno w stosunku 4:2 zaś zwycięstwo zanotowali na swoim koncie z Akademią Piłkarską Reissa Baranowo wygrywając z nią 4:2.