Victovia Witkowo przerywa passę dwóch porażek z rzędu!

2020-10-05

Pierwsza drużyna GKS Vitcovii Witkowo przerwała passę dwóch porażek z rzędu. W sobotnim meczu 3 października witkowianie w ramach dziesiątej kolejce wielkopolskiej V ligi Red Box grupy 3 trwającego sezonu pokonali u siebie Raszkowiankę Raszków 4:1.

Podopieczni Macieja Rozmarynowskiego, w sobotnim meczu prowadzenie 1:0 objęli nad swoim rywalem bardzo szybko. Już w 8 minucie witkowianom prowadzenie dał zdobytą bramką Adrian Krupka. W 14 minucie było już 2:0 dla Vitcovii Witkowo, po zdobytej drugiej bramce dla swojego zespołu przez Kacpra Boczkowskiego. Siedem minut później padł trzeci gol dla zespołu z Witkowa. Tym razem na listę strzelców wpisał się w ekipie gospodarzy Filip Janiszewski. W 40 minucie gospodarze do szatni zaaplikowali swojemu rywalowi czwartą bramkę. Na listę strzelców w drużynie z Witkowa wpisał się tym razem Daniel Nowaczyk. Po zmianie stron, padła tylko jedna bramka a zdobyli ją goście z Raszkowa. W 55 minucie bramkę honorową jak później okazało się w całym meczu zdobył dla gości Damian Spaleniak. I mimo że do końca drugiej połowy witkowianie mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia swojego zdecydowanego prowadzenia po pierwszej połowie. Wynik meczu do końca już niemu uległ zmianie i Vitcovia Witkowo pokonała zespół Raszkowianki Raszków w stosunku 4;1.

Kolejny mecz zespół z Witkowa rozegra na wyjeździe. W sobotę 10 października podopieczni Macieja Rozmarynowskiego, o godzinie 15.00 podejmowani będą przez Polonus Kazimierz Biskupi.

Skład Vitcovii Witkowo: Bartosz Borys, Mikołaj Tomczak (75' Kacper Kujawa), Michał Marszałek, Filip Janiszewski (24' Oskar Wegnerski), Adrian Kiełpiński, Bartłomiej Melewski, Kacper Boczkowski, Adrian Krupka, Daniel Nowaczyk, Mateusz Pietrowski (54' Radosław Trybuła), Michał Wiśniewski