VII Otwarty Turniej o Puchar Mistrza

2014-10-14

W sobotę 11października w Hali Wielofunkcyjnej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbył się coroczny już VII Otwarty Turniej o Puchar Mistrza poświęcony pamięci Senseia Hidetaki Nishiyamy w Karate Tradycyjnym.

Jak co roku wczesnym rankiem do Wrocławia wyruszyła ekipa Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno w składzie: Joanna Piórek, Klaudia Piórek, Julia Zbierska, Aleksandra Politowicz i Jakub Zbierski. Do Gniezna „przyjechały” 3 medale: w kata indywidualnym srebrny medal wywalczyła wśród młodzieżowców Klaudia Piórek natomiast wśród młodzików brąz wywalczył Jakub Zbierski, w kumite indywidualnym wśród juniorek brązowy medal wywalczyła Joanna Piórek. Na ćwierćfinałach swoje konkurencje zakończyły: w kata indywidualnym wśród juniorek Joanna Piórek a wśród młodziczek Julia Zbierska, w kumite indywidualnym młodzieżowców Klaudia Piórek, natomiast w kata indywidualnym i kumite indywidualnym Aleksandra Politowicz. Serdecznie gratulujemy!

Miło nam poinformować że nasza zawodniczka Klaudia Piórek (1 Dan) została powołana do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym które w dniach 24-25 października 2014 r. odbędą się w Genewie (Szwajcaria). Serdecznie gratulujemy i będziemy trzymali kciuki za dobry występ.

Informujemy również, że w listopadzie br. w Gnieźnie odbędzie się coroczny Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym o czym poinformujemy w późniejszym terminie ale już teraz serdecznie zapraszamy."