Vitcovia przegrywa u siebie z Zamkiem Gołańcz

2019-04-08

Porażką zakończyło się spotkanie mistrzowskie rozegrane w sobotę 6 kwietnia, w ramach ligi międzyokręgowej grupy Piła-Poznań sezonu 2018/2019 z udziałem drużyny Vitcovii Witkowo.

Podopieczni Stanisława Drozdy, tego dnia jako jedyny przedstawicel z powiatu gnieźnieńskiego występujący w tych rozgrywkach podejmował na własnym trenie oraz przed swoją publicznością ekipę Zamku Gołańcz. Mimo że to gospodarze od 5 minuty prowadzili z swoim rywalem 1:0 po golu zdobytym przez Huberta Mielczarka i mieli kilka dogodnych sytuacji strzeleckich do zdobycia następnych goli w pierwszej jak i drugiej części sobotniego spotkania. Pojedynek piłkarski zakończył się jednak zwycięstwem drużyny z Gołańczy w stosunku 3:1. Najpierw gola wyrównującego stan meczu 1:1 zdobył w 45 minucie w drużynie przyjezdnych Krzysztof Gryszczyński. Ten sam zawodnik w 89 minucie podwyższył prowadzenie swojej drużyny na 2:1 a końcowi wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry w 92 minucie zdobywając trzeciego gola do swojej drużyny Eryk Kurek.

Skład Vitcovi Witkowo:Szymon Menz, Daniel Bartkowiak (68' Kamil Karski), Hubert Mielcarek (80' Mikołaj Nowakowski), Patryk Stachowiak (55' Bartłomiej Melewski), Oskar Wegnerski, Adrian Krupka, Alan Polus, Błażej Matysiak (43' Filip Janiszewski), Michał Wiśniewski, Daniel Nowaczyk, Adrian Franczak

Kolejny mecz zespół Vitcovi Witkowo, rozegra w sobotę 13 kwietnia na wyjeździe w Szydłowie gdzie i godzinie 15.00 będzie podejmowany przez ekipę Iskry.