Vitcovia Witkowo przegrywa u siebie z Wełną Skoki

2019-05-05

W sobotę 4 maja zespół Vitcovii Witkowo, w ramach siódmej kolejki ligowej rundy wiosennej poznańskiej ligi międzyokręgowej grupy Piła-Poznań trwającego sezonu 2018/2019, podejmował u siebie trzeci zespół tych rozgrywek Wełnę Skoki.

Po środowym zwycięstwie przed własną publicznością drużyny z Witkowa nad zespołem Concordii Murowana Goślina w stosunku 4:2. Wszyscy sympatycy zespołu Vitcovii zadawali sobie pytanie czy podopieczni Stanisława Drozdy, pójdą za ciosem i przedostatnia drużyna tabeli tym razem zdoła urwać punkty trzeciej drużynie poznańskiej ligi międzyokręgowej grupy Piła-Poznań odprawiając Wełnę Skoki do domu z kwitkiem. Tak się jednak nie stało gdyż to goście od 27 minuty prowadzili w meczu 1:0 po golu zdobytym przez Roberta Ludwiczka. Wprawdzie witkowianie na przerwę schodzili remisując z swoim rywalem 1:1 po bramce zdobytej w 26 minucie przez Oskara Wegnerskiego. To w drugiej połowie podopieczni Stanisława Drozdy, mimo kilku sytuacji strzeleckich do zdobycia bramki na wagę zwycięstwa i trzech punktów. Dali sobie strzelić gola przez przyjezdnych przez co przegrali spotkanie z Wełną Skoki w stosunku 2:1. Bramkę na wagę zwycięstwa dla zespołu Wełny Skoki zdobył w 70 minucie meczu Radosław Modlibowski.

Kolejnym rywalem Vitcovii Witkowo, również u siebie w dniu 11 maja będzie ekipa Płomienia Połajewo. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 16.00.

Skład Vitcovii Witkowo: Bartosz Borys, Daniel Bartkowiak, Hubert Mielcarek, Oskar Wegnerski, Adrian Krupka (80' Bartłomiej Melewski), Alan Polus, Błażej Matysiak, Filip Janiszewski, Michał Wiśniewski, Daniel Nowaczyk, Adrian Franczak