Vitcovia Witkowo wywozi z Kazimierz Biskupiego komplet punktów

2020-10-11

Na jedenaste spotkanie mistrzowskie trwającego sezonu wielkopolskiej V ligi Red Box grupy 3 zespół Vitcovii Witkowo,udał się w sobotę 10 października do Kazimierza Biskupiego na mecz z miejscowym Polonusem.

Podopieczni Macieja Rozmarynowskiego do Witkowa po sobotnim meczu wracali w spaniałych nastrojach gdyż mecz z miejscowym Polonusem Kazimierz Biskupi rozstrzygnęli na swoją korzyść wygrywając je 2:0. Obie bramki w tej potyczce piłkarskiej i to dla witkowian padły w drugiej odsłonie sobotniego meczu, gdyż mimo okazji do zdobycia bramek przez oba zespoły pierwsze polowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Goście prowadzenie w meczu 1:0 objęli w 69 minucie po golu zdobytym przez Michała Wisniewskiego. Witkowianie swoje zwycięstwo i wywieziony komplet punktów z Kazimierza Biskupiego przypieczętowali w 73 minucie po bramce zdobytej przez Kacpra Boczkowskiego. A że więcej bramek w tym meczu nie zdobyto tym samym mecz zakończył się wygraną Vitcovii Witkowo w stosunku 2:0.

A już w najbliższą w sobotę 17 października zespół Vitcovii Witkowo, rozegra kolejny mecz mistrzowski. Tego dnia witkowiane o godzinie 15.00 podejmować będą u siebie zespół Stali Pleszew.

Skład Vitcovii Witkowo: Paweł Beser, Mikołaj Tomczak (85' Sebastian Masłowski), Adrian Miara (33' Michał Bełkot), Wojciech Durski, Michał Marszałek, Adrian Kiełpiński, Kacper Boczkowski, Adrian Krupka, Daniel Nowaczyk, Oskar Wegnerski, Michał Wiśniewski