Vitvovia Witkowo przegrywa do zera w Czekanowie

2020-10-25

Nie mamy dobrych wiadomości dla kibiców drużyny Vitcovii Witkowo. W niedzielę 25 października witkowianie w ramach 13 kolejki wielkopolskiej V ligi Red Box grupy 3 byli podejmowani w Czekanowie przez miejscowy zespół Piasta.

Podopieczni Macieja Rozmarynowskiego, wyjazdu do Czekanowa nie zaliczą do udanych gdyż ulegli oni zdecydowanie miejscowemu Piastowi w stosunku 4:0 przegrywając z swoim rywalem do przerwy 2:0. Gospodarze niżej notowani w ligowej tabeli na prowadzenie 1:0 wyszli w 11 minucie po golu zdobytym przez Pawła Korczaka. Tuż przed przerwą gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie na 2:0. W 40 minucie drugą bramkę dla Piasta Czekanów zdobył Sebastian Smolarek. Witkowianie wprawdzie w pierwszej połowie mieli kilka sytuacji strzeleckich do zdobycia bramki kontaktowej lecz nic z tego nie wynikało. I Piast Czekanów, na przerwę schodził prowadząc 2:0. Po zmianie stron drużyna z Czekanowa, swoje zwycięstwo nad zespołem Vitcovii Witkowo przypieczętowała zdobyciem kolejnych dwóch goli w końcówce niedzielnego spotkania nie tracąc przy okazji żadnego. I tak w 75 minucie Piast podwyższył swoje prowadzenie na 3:0 po golu zdobytym przez Sebastiana Smolarka a swoje zwycięstwo czekanowianie przypieczętowali w 75 minucie zdobyciem czwartej bramki. Autorem gola w zespole Piasta Czekanów, który ostatecznie wygrał mecz 4:0 okazał się Szymon Frąszczak.

W sobotę 31 października Vitcovię Witkowo, czeka kolejne walka o punkty ligowe w trwającym sezonie. Podopieczni Maciejas Rozmarynowskiego tego dnia podejmować będą o godzinie 14.00 zespół Orła Mroczeń.

Skład Vitcovii Witkowo: Bartosz Borys (73' Patryk Budzyński), Radosław Trybuła, Michał Marszałek, Adrian Kiełpiński, Bartłomiej Melewski, Kacper Boczkowski (67' Wiktor Woźniak), Patryk Bojarski (46' Michał Bełkot), Adrian Krupka (77' Sebastian Masłowski), Mateusz Pietrowski (46' Patryk Stachowiak), Oskar Wegnerski, Michał Wiśniewski