W doliczonym czasie gry Zjednoczeni Trzemeszno remisują z Wartą Pyzdry

2020-09-21

W sobotę 19 września zespół Zjednoczonych Trzemeszno, w ramach rozgrywek nowego sezonu wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box grupy 3 podejmował w siódmej kolejce na swoim trenie zespół Warty Pyzdry.

Podopieczni Grzegorza Witkowskiego, po bardzo zaciętym i wyrównanym  pojedynku piłkarskim zremisowali 2:2 z Wartą Pyzdry, dzieląc się tym samym punktami ligowymi w tabeli z swoim rywalem. Gospodarze w sobotni mecz weszli niezbyt dobrze tracąc gola w 14 minucie. Zespół z Pyzdr na prowadzenie 1:0 wyprowadził Bartłomiej Sadkiewicz. Po dwóch kwadransach pierwszej połowy mieliśmy jednak remis 1:1 za sprawą zdobytego gola dla Zjednoczonych Trzemeszno przez Kacpra Czarneckiego. A że więcej bramek oba zespoły do końca pierwszej połowy już nie zdobyły więc na przerwę schodziły remisując z sobą 1:1. Wynik ten mimo sytuacji strzeleckich w wykonaniu obu drużyn utrzymał się aż do 85 minuty. Wtedy po raz drugi piłkarze Warty Pyzdry wyszli na ponowne prowadzenie 2:1 po golu zdobytym ponownie przez Bartłomieja Sodkiewicza. I kiedy wydawało się że takim wynikiem zakończy się sobotnie spotkanie w Trzemesznie. W doliczonym czasie już gry 90+3 minucie gola na wagę remisu oraz jednego punktu zdobył dla piłkarzy z grodu Kilińskiego strzelec pierwszej bramki Kacper Czarnecki. Tym samym Zjednoczeni Trzemeszno w sobotnim meczu z Wartą Pyzdry wydarli remis 2:2 w ostatniej minucie.

A już w sobotę 26 września zespół Zjednoczonych Trzemeszno, rozegra swoje kolejne spotkanie mistrzowskie. Tego dnia podopieczni Grzegorza Witkowskiego podejmować będą o godzinie 16.00 u siebie zespół Polanina Strzałkowo.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Oliwier Kaczmarek, Bartosz Sobański, Kajetan Powała (60' Hubert Słowik), Szymon Meller (78' Kacper Wegner), Krzysztof Majchrzak, Eryk Grzegorski, Sebastian Ferenc, Kacper Czarnecki, Sebastian Baran (64' Zbigniew Gajos), Bartosz Kwitowski, Dawid Tymosz (46' Mikołaj Korzycki)