W hicie kolejki Pelikan Niechanowo podejmuje Formaton Piast Łubowo

2019-05-11

Na taki mecz czekają chyba wszyscy kibice piłki nożnej w powiecie gnieźnieńskim. Już w najbliższą niedzielę 12 maja na "Plantach" w Niechanowie odbędzie się mecz pomiędzy drugą i trzecią drużyną obecnego sezonu poznańskiej kolasy A grupy 1.

Miejscowi podejmą Formaton Piast Łubowo, a stawką jest objęcie samodzielnego drugiego miejsca w tabeli, dającego awans do klasy okręgowej. Początek tego hitowego starcia o godz. 11.00.

 

Sytuacja w tabeli gr. 1 poznańskiej A - klasy jest niezwykle wyrównana. Prowadzi Meblorz, który "odjechał" peletonowi pościgowemu na 10 punktów. Jednak za plecami lidera trwa pasjonująca batalia o drugą lokatę. Pelikan i Piast mają tyle samo punktów, jednak to zielono - czarni byli górą w jesiennym starciu w Łubowie i zajmują drugą lokatę. Czwarty jest Lechita Kłecko i traci tylko 2 punkty do wspomnianej dwójki. Wszystko oscyluje zatem w obrębie wyniku punktowego w jednym spotkaniu. Zapowiada się ekscytująca końcówka rozgrywek, a kwestia awansu może wyjaśnić się dopiero na samym końcu.

 

Powyższe argumenty tylko potwierdzają fakt, iż w niedzielne wczesne południe trzeba przybyć na niechanowskie 'Planty" i zobaczyć to widowisko na własne oczy. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 11.00. Zapraszamy!

 

Piast Łubowo/ foto archiwum SportGniezno.pl

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,w-hicie-kolejki-pelikan-niechanowo-podejmuje-formaton-piast-lubowo.html