Ważne porozumienie przy Strumukowej! To wszystko dla dobra piłki nożnej w naszym mieście !!!

2018-07-03

We wtorek 3 lipca w siedzibie Miejskiego Klubu Sportowego ,,Mieszka” Gniezno mieszczącej się przy ulicy Strumykowej 8, doszło do bardzo ważnego spotkania, które bez wątpienia będzie miało duży wpływ na losy piłki nożnej w Pierwszej Stolicy Polski.

Otóż zarząd Klubu Mieszka na czele z jego prezesem Maciejem Ciesielskim, przy udziale prezesa PEC-u Dariusza Zamiara, porozumiał się z grupą sponsorów na czele z przedstawicielem Jackiem Owczarzakiem oraz z dotychczasowym dyrektorem sportowym Dawidem Frąckowiakiem na temat współpracy w nowym sezonie w rozgrywkach III ligi. - Wszystko to dla dobra piłki nożnej w naszym mieście! Teraz wszystkie ręce na pokład i walczymy w III lidze o najwyższe cele – stwierdził jeden z działaczy Mieszka 
 
Co jest chyba w tym najważniejsze iż dalej funkcję dyrektora sportowego Mieszka, będzie pełnił Dawid Frąckowiak, który wcześniej z niej chyba pod wpływem emocji zrezygnował. Dzięki właśnie wtorkowemu porozumieniu z grupą sponsorów i zabezpieczeniu pewnych środków finansowych na udział drużyny Mieszka Gniezno, w rozgrywkach trzecioligowych Klubowi z ulicy Strumykowej pozwoli to na  zbudowanie solidnego zespołu, który na tym szczeblu rozgrywkowym będzie cieszył swoimi dobrymi występami tak jak to była w zmaganiach czwaroligowych swoich najwierniejszych fanów. 
 
Roman Strugalski/ foto Mieszko Gniezno 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,wazne-porozumienie-przy-strumukowej-to-wszystko-dla-dobra-pilki.html