Wełniaka Kiszkowo ponownie przegrywa!

2017-09-04

Drugiej z rzędu porażki na swoim koncie zapisali w nowym sezonie 2017/2018 w rozgrywkach poznańskiej B klasy grupy 1 piłkarze Wełnianki Kiszkowo.

W sobotę 2 września na inauguracje nowego sezonu podopieczni Piotra Wojnowskiego, ulegli na własnym trenie zespołowi KS Uchorowa w stosunku 7:3. Była to już druga przegrana zespołu z Kiszkowa, pierwsza doznali tydzień wcześniej  w meczu wyjazdowym z ekipa GKS Gułtowy przegrywając z nią 5:2. O sobotniej porażce podobnie jak to było w Gułtowych, zadecydowała druga część meczu. Pierwsza bowiem po dobrej grze kiszkowian podobnie jak tydzień wcześniej zakończyła się ich prowadzeniem. Kiszkowianie bowiem do szatni schodzili w sobotnim meczu prowadząc z swoim rywalem 2:1 po golach zdobytych w 15 minucie przez Sebastiana Żelażnego, który bramkę zdobył po egzekwowanym rzucie kannym po wcześniejszym faulu na swojej osobie oraz w 26 minucie po bramce również Żelaznego. Goście bramkę zdobyli tuż przed zejściem do szatni w 44 minucie meczu. Dramat kiszkowian rozpoczął się z początkiem drugiej części wtedy to goście zdobyli aż sześć bramek najpierw doprowadzając do stanu 2:2 w 55 minucie a następnie wychodząc na prowadzenie 3:2 w 73 minucie. Kolejne cztery gole przyjezdni zdobyli w 75,85,88 i 90 minucie i w tym momencie było już po meczu gdyż prowadzili oni zdecydowanie z Wełnianką Kiszkowo w stosunku 2:7. Kiszkowianie ostatniego gola, którym zmniejszyli prowadzenie gości do 7:3 a co za tym idzie ustalili końcowy wynik meczu zdobyli w doliczonym czasie gry w 92 minucie. Maciej Zabierek podał piłkę do Sławomira Kasprzaka a ten z 11. metra wpakował ją do bramki swojego rywala.

Skład Wełnianki Kiszkowo: Karol Zdanowski, Hubert Starczewski (75’ Kacper Ostojewski), Kamil Kupidura, Marek Raith, Bartłomiej Szmydke, Szymon Burgiel (85’ Szymon Kluczyński), Marcin Zamiara (70’ maciej Zabierek), Karol Sztein, Matusz Krawczyk, Sławomir Kasprzak, Sebastian Żelazny.

Następne spotkanie mistrzowskie Wełnianka Kiszkowo, rozegra również u siebie w niedziele 10 września  podejmując o godzinie 16.00 zespół LKS Kicin.

A inny reprezentant z powiatu gnieźnieńskiego zespół Lidera Szczytniki Czerniejewski występujący w tej samej klasie piłkarskiej i grupie co Wełnianka Kiszkowo został pokonany na własnym trenie przez zespół LKS Lipa w stosunku 2:0. W drugiej kolejce przymusową pauzę zaliczył ostatni z naszych przedstawicieli występujący w tej klasie piłkarskiej mowa tutaj o drużynie Fary Pelikan Żydowo,

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Gułtowy 2 6 2 0 0 10-3 2 0 0 10-3 0 0 0 0-0
2.  LKS Lipa 2 6 2 0 0 7-0 1 0 0 5-0 1 0 0 2-0
3.  Antares Zalasewo 2 6 2 0 0 7-2 2 0 0 7-2 0 0 0 0-0
4.  KS Łopuchowo 2 3 1 0 1 4-1 1 0 0 4-0 0 0 1 0-1 2 3 1 0 1 4-1
5.  Fara Pelikan Żydowo 1 3 1 0 0 1-0 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0 1 3 1 0 0 1-0
6.  Rożnovia Rożnowo 2 3 1 0 1 3-4 1 0 0 3-0 0 0 1 0-4 2 3 1 0 1 3-4
7.  Meblorz Swarzędz 2 3 1 0 1 8-2 0 0 0 0-0 1 0 1 8-2
8.  LKS Kicin 2 3 1 0 1 7-6 0 0 0 0-0 1 0 1 7-6