Wełnianka Kiszkowo remisuje z Lotnikiem 1997 Poznań

2014-09-23

Podziałem punktów w ligowej tabeli zakończyło się kolejne spotkanie drużyny Wełnianki Kiszkowo, w ramach rozgrywek poznańskiej klasy B grupy 1.

W czwartym już meczu nowego sezonu piłkarze Wełnianki Kiszkowo zajmujący czwarte miejsce w ligowej tabeli, w niedzielę 21 września podejmowali na własnym trenie wicelidera rozgrywek zespół Lotnika 1997 Poznań. Spotkanie po dość ciekawym jego przebiegu zakończyło się remisem 2:2 a co za tym idzie obie drużyny podzieliły się punktami w ligowej tabeli. Podopieczni Piotra Wojnowskiego, niedzielny mecz przed własną publicznością rozpoczęli dosyć niepomyślnie. Goście bowiem zdobywając bramkę w 30 minucie meczu wyszli na prowadzenie 1:0. Po straconym golu kiszkowianie wprawdzie mięli kilka sytuacji do wyrównania stanu meczu lecz stu procentowych sytuacji na bramkę nie potrafili zamienić w drużynie gospodarzy Szymon Burgiel czy Sławomir Kasprzak. Tym samym pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gości. Dopiero w drugiej połowi niedzielnego spotkania w 50 minucie meczu kiszkowianie zdobyli bramkę dającą im remis w meczu 1:1. Gola na swoim koncie zapisał Marcin Zamiara, pokonując golkipera gości z 7. metra po dograniu piłki w pole karne Lotnika przez Dawida Jeżewskiego. Pięć minut później gospodarze zdobyli drugą bramkę, którą objęli prowadzenie w niedzielnym meczy 2:1. Piłkę na 11 metr od bramki gospodarzy dograł Arnold Sądej a Sławomir Kasprzaka celny uderzeniem umieścił ją w samym okienku bramki Lotnika. I kiedy wydawało się że ten wynik kiszkowianie dowiozą do końca spotkania, w 80 minucie goście zdobywając bramkę doprowadzili do remisu 2:2, który nie uległ już zmianie. W tym układzie obie drużyny po zakończonym meczu podzieliły się punktami w ligowej tabeli.

Skład Wełnianki Kiszkowo: Karol Zdanowski, Kamil Kupidura, Arnold Sądej, Przemysław Babrakowski (75’ Maciej Zabierek), Marcin Zamiara (70’ Bartłomiej Szmytke), Łukasz Górny (80’ Maciej Lisiecki), Dawid Jeżewski, Sławomir Kasprzak, Szymon Burgiel (85’ Cezary Dąbrowski), Kamil Darzewski.

Następne spotkanie Wełnianka Kiszkowo, rozegra na wyjeździe gdzie o godzinie 15.00 podejmowana będzie przez Gminę Brodnica Menieczki.

Wyniki 4 kolejki  - 20-21 września
Poznań FC                       1-4     Phytopharm Klęka
GKS Gułtowy                   1-0     Antares Zalasewo
Fara Pelikan Żydowo     0-2     Kłos II Zaniemyśl
Avia Kamionki                 4-1     KSGB Manieczki
Wełnianka Kiszkowo     2-2     Lotnik-1997 Poznań
Stella II Luboń                5-5     Meblorz Swarzędz