Wełnianka remisuje w Plewiskach

2018-09-17

Jeden punkt z spotkania wyjazdowego przywieźli w niedzielę 16 września piłkarze Wełnianki Kiszkowo. W zakończonej piątej kolejce poznańskiej klasy B grupy 1 kiszkowianie podzieli się punktami w ligowej tabeli remisując 3:3 z ekipą Orły Pniewy.

Pierwsi w niedzielnym meczu na prowadzenie 1:0 wyszli kiszkowianie bo już w 10 minucie. Gola dla gości zdobył Maciej Wystepski, który dwie minuty później cieszył się z zdobytej drugiej bramki po której kiszkowianie prowadzili już 2:0. W 15 minucie gospodarze zdobyli gola kontaktowego zmniejszając tym samym prowadzenie Wełnianki Kiszkowo do 2:1. Bramkę do szatni bo obu drużynom do końca pierwszej połowy nie udało się zdobyć gola zapisał na swoim koncie w drużynie gospodarzy Wojciech Trojanowski. Drugą połowę meczu Wełniaka Kiszkowo, rozpoczęła bardzo dobrze od zdobycia trzeciej bramki w 49 minucie przez Szymona Burgiela, i w tym momencie było już 3:1. I kiedy wydawało się że goście dowiozą ten wynik do końca meczu w pewnym momencie przebudzili się gospodarze i wyrównali straty bramkowe. Najpierw w 70 minucie gola na 2:3 dla zespołu Orły Pniewy zdobył Maciej Trojanowski a w doliczonym czasie gry 90+4 bramkę na wagę remisu strzelił Bartosz Grabus. Tym samym być może pewnie wygrany mecz przez Wełniankę Kiszkowo zakończył się remisem i podziałem punktów ligowych przez oba zespoły w tabeli

Skład Fary Pelikan Żydowo: Przemysław Łenc, Dariusz Walenciak, Szymon Burgiel, Paweł Kujawski (70' Szymon Jackowiak), Jakub Magda (88' Marcin Głowski), Kacper Ostojewski, Hubert Starczewski (90'+3 Smolny Jakub), Hubert Todorowski, Daniel Wojnowski, Bartłomiej Występski, Maciej Występski