Widmo degradacji Zjednoczonych Trzemeszno powoli staje się faktem!

2019-05-28

Nikłe już szansę w pozostaniu w rozgrywkach wielkopolskiej IV ligi mają piłkarze zespołu Zjednoczonych Trzemeszno.

Podopieczni trenera Dariusza Kuryły, doznali bowiem kolejnej porażki w rozgrywkach czwartoligowych i wszystko wskazuje na to że beniaminek tych rozgrywek opuści je po zakończeniu sezonu 2018/2019 i od nowego sezonu będzie występował w rywalizacji ligi międzyokręgowej. Trzemesznianie z placu gry schodzili tym razem po niedzielnym meczu 26 maja, kiedy to w Tarnowie Podgórnym zostali pokonani przez zespół miejscowej Tarnovii w stosunku 5:0. Gospodarze na prowadzenie 1:0 wyszli w 5 minucie po golu zdobytym przez Bartosza Ślusarskiego. Tuż przed zejściem do szatni drużyna z Tarnowa Podgórnego prowadziła już 2:0 po golu zdobytym przez Zbigniewa Zakrzewskiego. Kolejne trzy bramki drużyna z Tarnowa Podgórnego, zdobyła już po przerwie nie tracąc przy okazji żadnego. I tak W 52 minucie na 3:0 dla gospodarzy podwyższył Dawid Zając, siedem minut później było już 4:0 po bramce Piotra Gąska a wynik końcowy meczu na 5:0 dla Tarnovii Tarnowo Podgórne ustalił w 70 minucie Maciej Frankowski. Co do postawy piłkarzy Zjednoczonych Trzemeszno, to po stracie pierwszej bramki aż do końca niedzielnego meczu podopieczni Dariusza Kuryły stwarzali sobie sytuacje strzeleckie lecz nic z nich nie wynikało przez co spotkanie zakończyło się dla nich z zerową zdobyczą bramkową.

A już w sobotę 1 czerwca zespół Zjednoczonych Trzemeszno, czeka kolejna potyczka piłkarska i to na własnym trenie. Do grodu Kilińskiego zawita Obra Kościan a mecz rozpocznie się o godzinie 13.00.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Płoszyński, Kajetan Powała (46' Robert Pepliński), Kacper Lewandowski (64' Kacper Serwatka), Krzysztof Majchrzak, Michał Kachniarz, Hubert Siwa, Adam Niedzielski, Szymon Meller, Wojciech Durski, Bartosz Czarnecki (74' Sebastian Ferenc), Dawid Ciążyński