Wielkopolska klasa okręgowa Red Box – grupa 3 i 4

2022-04-05

Trzecią kolejkę ligową z rundy rewanżowej wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box sezonu 2021/2022 mają dwa zespoły z powiatu gnieźnieńskiego.

W weekend 2-3 kwietnia zespół Lechity Kłecko z grupy 3 oraz Zjednoczeni Trzemeszno z grupy 4 walczyły o kolejne punkty ligowe w rozgrywkach wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box. Trzeba przyznać iż zakończone spotkania z przedstawicielami z naszego powiatu można zaliczyć za udany gdyż w jednym spotkaniu odnotowaliśmy remis a drugie zakończyło się zwycięstwem.

KA 1920 Mosina - Lechita Kłecko 1:1

Do dwóch porażkach z rzędu zespół Lechity Kłecko, w trzecim spotkaniu z rundy rewanżowej odnotował pierwsze punkty ligowe w rozgrywkach wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box grupy 3. W sobotę 2 kwietnia podopieczni  Piotra Kubalewskiego udali się do Mosiny gdzie byli podejmowani przez zespół KS 1920. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 a co za tym idzie oba zespoły podzieliły się punktami w ligowej tabeli mimo że do przerwy 1:0 prowadził Lechita Kłecko po golu zdobytym w 17 minucie przez Kacpera Serwatkę. Gospodarze do remisu doprowadzili w drugiej połowie w 72 minucie po bramce zdobytej przez Krzysztofa Markiewicza.

Skład Lechity Kłecko: Karol Zdanowski, Bartosz Wiśniewski, Jakub Wiśniewski, Mateusz Kriger, Rafał Walczak (73' Daniel Wojciechowski), Yurii Zarchuk, Kacper Bodzieszyk, Bartosz Łuczak, Bartosz Kopczyński, Kacper Serwatka (80'  Michał Kędziora), Adam Niedzielski

KS Zjednoczeni Trzemeszno – Tulisia Tuliszków 3:0

Trzecie zwycięstwo z rzędu w rundzie rewanżowej wielkopolskiej klasie okręgowej Red Box grupy 4 zapisali na swoim koncie piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno. W 16 kolejce ligowej podopieczni Andrzeja Stefańskiego w sobotę 2 kwietna na własnym trenie podejmowali zespół Tulisi Tuliszków. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem zespołu z Trzemeszna, który swojego rywala odprawił z kwitkiem do domu pokonując go gładko 3:0 prowadząc z nim do przerwy 1:0 po golu Kamila Wysockiego. Trzemesznianie swoje zwycięstwo i komplet punktów przypieczętowali w drugiej połowie zdobytymi dwoma bramkami nie tracąc żadnej. I tak gola na 2:0 w 50 minucie dla gospodarzy zdobył Bartosz Czarnecki a wynik meczu 3:0 dla Zjednoczonych ustalił w 52 minucie zdobytą bramką Sebastian Baran.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Igor Chojnacki, Krzysztof Majchrzak, Marcin Hałajczak (65' Hubert Siwa), Bartosz Kwitowski, Krzysztof Jackowiak, Sebastian Ferenc, Andrzej Stefański (82' Dominik Łukomski), Kamil Wysocki (65' Mikołaj Danielewicz), Kacper Wegner, Sebastian Baran (68' Mateusz Brauza), Bartosz Czarnecki (80' Kacper Liberkowski)

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kłos Zaniemyśl 18 43 13 4 1 60-20 6 4 0 30-11 7 0 1 30-9
2.  Polonia II Środa Wielkopolska 18 37 11 4 3 49-28 5 2 2 21-11 6 2 1 28-17 1 3 1 0 0 2-0
13.  Suchary Suchy Las 18 19 5 4 9 33-39 3 2 5 19-24 2 2 4 14-15 1 3 1 0 0 4-2
14.  Clescevia Kleszczewo 18 19 5 4 9 25-42 3 2 4 14-20 2 2 5 11-22 1 0 0 0 1 2-4
15.  Orkan Jarosławiec 18 17 5 2 11 28-43 4 1 5 18-23 1 1 6 10-20
16.  Płomień Nekla 18 9 2 3 13 18-39 1 2 6 7-16 1 1 7 11-23