,,Wilki” przegrywają spotkanie PP i nie awansują do drugiej rundy

2022-09-28

We wtorek, 27 września swój mecz w ramach rozgrywek pierwszej rundy Pucharu Polski rozegrali piłkarze ręczni Szczypiorniaka Bank Spółdzielczy Gniezno.

,,Wilki” tego dnia w Hali GOSiR przy ul. Sportowej 5, tego dnia podejmowali pierwszoligowy zespół Real – Astromal Leszno. Spotkanie, które odbyło się z 40 minutowym opóźnieniem z powodu braku opieki medycznej zakończyło się zwycięstwem MKS Real Astromal Leszno w stosunku 22:17. Gnieźnianie po kiepskim początku potrafili nawiązać walkę z I ligowym rywalem przegrywając z nim do przerwy jedynie 8:7. W drugiej połowie na 15 minut przed końcem meczu gnieźnianie wprawdzie remisowali z swoim rywalem lecz niestety, słabsza końcówka zadecydowała o zwycięstwie gości z Leszna, którzy tym samym zapewnili sobie awans do drugiej rundy Pucharu Polski.

Szczypiorniak Bank Spółdzielczy Gniezno: Zanto, Wolny, Śliwiński - Gaweł, Grzelak, Kosecki, Góralski (2), Kędziora (1), Mowczan, Kniaź (2), Łuczak (3), Gadecki (3), Krakowiak (2), Stempuchowski (2), Ostrowski K. (2), Miemietz