Witkowianie nie przestraszyli się Wilków

2019-11-09

Z respektem, ale bez strachu do sobotniego meczu wyjazdowego 9 listopada z liderującymi w tabeli Wilkami Wilczyn podeszli piłkarze GKS Vitcovii Witkowo, w ramach 14 kolejki wielkopolskiej V ligi grupy 3.

Skazywani na pożarcie witkowianie pokazali w Wilczynie waleczny futbol, doprowadzając nawet do remisu 1:1. W 8 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie 1:0 po golu Kamila Kwiatkowskiego a minutę później w meczu był remis za sprawą zdobytej bramki przez Michała Wiśniewskiego. Wilki z Wilczyna przed zejściem na przerwę zdobyli jeszcze jednego gola. W 42 minucie bramkę do szatni zdobył Patryk Grabowiecki i Wilki na przerwę schodziły prowadząc 2:1. W drugiej połowie rywal Vitcovii Witkowo, potwierdził swoje znakomite statystyki i wygrał całe spotkanie 4:1. Zaraz po przerwie w 56 minucie bramkę na 3:1 zdobył w ekipie gospodarzy Mikołaj Nowakowski a wynik końcowy sobotniego spotkania ustalił w 70 minucie zdobyciem czwartego gola Bartosz Domaniecki.

Ostatnie spotkanie z rundy jesiennej zespół z Vitcovii Witkowo, rozegra w sobotę 16 listopada na własnym trenie podejmując o godzinie 13.00 zespół Tulisi Tuliszków.

Skład Vitcovii Witkowo: Piotr Galant, Tomasz Kaźmierczak, Adrian Kiełpiński, Patryk Bojarski, Adrian Krupka, Hubert Mielcarek, Daniel Nowaczyk, Oskar Pietrzak (58' Kacper Boczkowski), Patryk Stachowiak (62' Bartłomiej Melewski), Oskar Wegnerski (71' Patryk Dąbek), Michał Wiśniewski. Trener Dariusz Kamiński