WKS Owieczki remisują w Poznaniu z drużyną Odlewu

2018-09-17

Nie udało się niestety beniaminkowi poznańskiej klasy B grupy 1 drużynie WKS Owieczki potrzymać passy pięciu zwycięstw z rzędu.

W niedzielę 16 września bowiem podopieczni Mateusza Cieślińskiego, niespodziewanie zremisowali 2:2 w piątym meczu trwającego sezonu 2018/2019 w Poznaniu z niżej notowaną w ligowej tabeli drużyną Odlewu dzieląc się tym samym z nią punktami. Początek spotkania nie zapowiadał że mecz dla zespołu z Owieczek zakończy się remisem, Goście bowiem szybko wyszli na prowadzenie 1:0 bo już w 7 minucie po bramce zdobytej przez Artura Godeka. Gospodarzom jednak w 37 minucie udało się doprowadzić do stanu 1:1 po golu zdobytym przez Michała Kaczkowskiego i obie drużyny schodziły do szatni po pierwszej połowie remisując ze sobą. Po zmianie stron zaraz po wznowieniu gry bramkę zdobyli zawodniczy z Owieczek, obejmując ponownie prowadzenie nad swoim rywalem 2:1. Gola na swoim koncie pokonując bramkarza Odlewu zdobył dla WKS Owieczki – Dawid Łucki. Podopiecznym Mateusza Cieślińskiego, nie dane było się jednak cieszyć z prowadzenia zbyt długo. W 63 minucie gospodarze bowiem doprowadzili do ponownego remisu 2:2 za sprawą zdobytego gola przez Krzysztofa Konatkowskiego. Mimo że drużyna WKS Owieczki, do końca meczu miała jeszcze kilka dogodnych sytuacji na przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść to jednak wynik już nie uległ zmianie. Po tym remisie WKS Owieczki stracił fotel lidera na rzecz Maratończyka Brzeźno.

Skład WKS Owieczki: Jarosław Banaszak, Mateusz Staniszewski, Paweł Pasternak, Patryk Mendyk Jakub Kierzek, Mateusz Grzybowski (60' Radosław Szmidt – 77’ Mateusz Cieśliński ), Artur Godek, Patryk Owocki (60' Krzysztof Szcześniak), Stefan Grzechowiak, Dawid Łucki, Marcin Kamiński (60' Joachim Andrzejczak)