Wygrana w Stęszewie umacnia Stellę na pozycji lidera

2021-01-24

Na mecz 3. kolejki I ligi hokeja halowego zespół Stelli Gniezno wyjechał w niedzielę, 24 stycznia, do Stęszewa, gdzie w tamtejszej hali widowiskowo-sportowej był podejmowanym przez drużynę Lipna.

Gnieźnianie od początku byli stroną przeważającą. Do przerwy było już 1:5, a w drugiej połowie stel liścizdobyli jeszcze sześć bramek, nie tracąc żadnej i ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 1:11. Pięć bramek dla Stelli zdobył Marcin Lewartowski, dwie – Jakub Grzechowiak, a po jednej – Maksymilian Budnik, Rafał Stupczyński i Michał Piechowiak. Zespół Stelli z kompletem zwycięstw prowadzi w tabeli I ligi. Kolejny mecz gnieźnianie rozegrają również na wyjeździe. W niedzielę, 7 lutego, zmierzą się z Bałaganami Łubianka.