Wyjazdowa porażka Lechity Kłecko w Wronkach

2020-09-06

Nie będą z pewnością mile wspominali wyjazdu do Wronek na mecz szóstej kolejki ligowej wielkopolskiej V ligi Red Box z tamtejszą ekipą Błękitnych piłkarze Lechity Kłecko.

Podopieczni Piotra Kubalewskiego z Wronek bowiem wrócili w sobotę 5 września bez zdobyczy punktowej przegrywając z tamtejszą ekipą Błękitnych w stosunku 2:0 mimo że do przerwy w meczu był wynik bezbramkowy. O czwartej porażce kłecczan w nowym sezonie przy jednym zwycięstwie i remisie zadecydowała druga odsłona sobotniego spotkania piłkarskiego. Najpierw w 59 minucie gospodarze zdobytym golem przez Kamila Bździela wyszli na prowadzenie 1:0. Zaś wynik końcowy spotkania 2:0 dla Błękitnych Wronki  został ustalony w 70 minucie meczu kiedy to drugiego gola dla miejscowych zdobył Brajan Burzyński. Co do postawy podopiecznych Piotr Kubalewskiego na boisku w sobotnim meczu to wprawdzie stworzyli sobie oni kilka sytuacji strzeleckich do zdobycia bramki honorowej lecz w decydujących momentach kłecczan zawodziła skuteczność.

A już w najbliższą niedzielę 13 września zespół z Kłecka czeka kolejny mecz mistrzowski. Tego dnia podopieczni Piotra Kubalewskiego na własnym tremie o godzinie 11.00 podejmować będą ekipę Płomienia Połajewo.

Skład Lechity Kłecko: Daniel Wojciechowski, Bartosz Łuczak, Nikodem Mirek (75' Michał Kaczor), Yurii Zarchuk (80' Kacper Bodzieszyk), Paweł Kadłubowicz, Sławomir Kasprzak, Krzysztof Kubalewski, Kacper Serwatka (70' Michał Kędziora), Jakub Wiśniewski (85' Kamil Janas), Damian Wiśniewski, Bartosz Wiśniewski