Wyjazdowy remis Lechity Kłecko

2019-03-03

Czwarte spotkanie w sobotę 2 marca rozegrali piłkarze Lechity Kłecko, w ramach przygotowań do rundy rewanżowej sezonu 2018/2019 w poznańskiej klasie A grupie 1.

Podopieczni Piotra Kubalewskiego, tego dnia udali się do Mieściska gdzie zmierzyli się z miejscowym Sokołem występującym w rozgrywkach pilskiej klasie A. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 mimo że to kłecczanie po pierwszej połowie prowadzili z swoim rywalem 2:0. Wynik sobotniego meczu kontrolnego w Mieścisku otworzył Michał Kaczor, który wykorzystał błąd bramkarza rywali w 10 minucie i umieścił piłkę w pustej bramce Sokoła.
Tuż przed przerwą pewnym płaskim strzałem na 2:0 podwyższył prowadzenie zespołu Lechity Kłecko - Adrian Guzik. W końcówce spotkania piłkarze Sokoła w odstępie dwóch minut dwukrotnie zdołali pokonać defensywę kłecczan pokonując golkipera Lechity w 84 i 85 czym doprowadzili do remisu w cały meczu 2:2.

Kolejny mecz zespół z Kłecka rozegra w sobotę 9 marca a rywalem Lechity będzie zespół Lidera Swarzędz.