Wyraźne zwycięstwo hokeistów Stelli w starciu z Ósemką Tarnowskie Góry

2015-11-10

W niedzielę, 8 listopada, rozegrane zostały spotkania 8. kolejki I ligi hokeja na trawie. Zespół gnieźnieńskiej Stelli podejmował tego dnia drużynę Ósemki Tarnowskie Góry.

Spotkanie rozegrane na stadionie im. Alfonsa Flinika przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie od początku toczyło się pod dyktando gospodarzy, którzy już do przerwy prowadzili 4:0 po dwóch bramkach Damiana Jarzembowskiego oraz pojedynczych trafieniach Marcina Lewartowskiego i Mateusza Tomczaka. W drugiej połowie  podopieczni Rafała Grotowskiego jeszcze dwukrotnie pokonali bramkarza gości. W 40. minucie karny strzał rożny wykorzystał Marcin Lewartowski, a trzynaście minut później hat-tricka ustrzelił Damian Jarzembowski ustalając jednocześnie wynik meczu na 6:0.