Wyrównany sparing reprezentacji hokeistów

2014-01-11

Po dwóch przekonujących zwycięstwach reprezentacji Polski w hokeju na trawie mężczyzn w spotkaniach sparingowych z drużyną narodową Australii piątkowy mecz tych drużyn rozegrany w hali Centrum Rekreacji AWF przy Drodze Dębińskiej w Poznaniu był bardzo wyrównany.

Do przerwy podopieczni Karola Śnieżka prowadzili zaledwie 1:0, a w 59. minucie było 4:4. Ostatecznie biało-czerwoni zwyciężyli 5:4 odnosząc trzecie zwycięstwo nad Australią w cyklu spotkań rozgrywanych w ramach przygotowań do mistrzostw Europy w hokeju halowym, które w dniach 17-19 stycznia odbędą się w Wiedniu. Bramki dla Polski zdobyli:  Krystian Makowski - 3, Marcin Lewartowski  i Michał Raciniewski po 1. Po jednym golu dla drużyny gości strzelili: Nigel Croke,  Heath Ogilvie, Darren Parkes i Paul Mackinnon

W sobotę, o g. 13 w hali CR AWF przy Drodze Dębińskiej w Poznaniu reprezentacje Polski i Australii zmierzą się po raz ostatni w tym cyklu.