Wyśmienity występ zawodników Husarza w Poznaniu

2018-03-25

W sobotę 24 marca w Poznaniu odbył się Turniej Wielkanocny w zapasach w stylu klasycznym.

W zmaganiach uczestniczyło prawie 130 zapaśników z 6 klubów. Drużynowo zwyciężył Sobieski Poznań przed Unią Swarzędz. Na trzecim miejscu podium stanął Husarz Gniezno. Ponadto w imprezie wzięły udział - Orlęta Trzciel, Akademia Zapasów Nowy Tomyśl i UKS Kiekrz.
Gniezno reprezentowało 14 sportowców, którzy spisali się wyśmienicie.
Złote medale zdobyli - Matylda Dziadoszek, Patryk Remlein, Ignacy Szarzyński, Jan Skupin, Alan Bogucki, Eryk Bogucki.
Na drugim miejscu uplasował się Mateusz Dziadoszek, któremu do zdobycia 1 miejsca zabrakło odrobinę szczęścia.
Brązowe krążki wywalczyli - Gabrysia Dynaryńska, Antoni Skupin, Jakub Grzelak, Dominik Dynaryński, Konrad Sobkowiak, Witold Temczuk i Hubert Sobkowiak.