Wysoka porażka futsalistów Mieszka w Unisławiu

2017-03-11

Na mecz 17. kolejki rozgrywek grupy północnej I ligi futsalu zespół Mieszka Gniezno wyjechał do Unisławia, gdzie w tamtejszej hali widowiskowo-sportowej był podejmowany przez Unisław Team.

Mecz od początku toczył się pod dyktando gospodarzy, którzy po jedenastu minutach prowadzili 3:0.  Co istotne klasycznym hat-trickiem popisał się Damian Tokarski. Minutę przed przerwą gola dla gnieźnian zdobył   Mikołaj Bereźnicki, co mogło nastrajać optymistycznie na drugą połowę. Niestety po zmianie stron bramki strzelali już tylko gospodarze. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Paweł Kaniewski, a po jednym trafieniu zaliczyli: Mateusz Komur, Karol Kaczmarek i Damian Fijałkowski.  Ostatecznie  mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy 8:1.

 

Unisław Team - Mieszko Gniezno 8:1 (3:1)

 

Bramki:

 

Unisław Team - Damian Tokarski - 3 ( 8’, 9’, 11’), Paweł Kaniewski - 2 (23’, 34’),  Mateusz Komur  - 1 (25’), Karol Kaczmarek - 1 (31’),  Damian Fijałkowski - 1 (38’)

 

Mieszko Gniezno - Mikołaj Bereźnicki - 1 (19’)

 

W innych meczach 17. kolejki padły rezultaty:

 

Elhurt-Elmet Helios Białystok - TAF Toruń 12:3
Politechnika Gdańsk  - AZS Uniwersytet Warszawski 5:1 
Futsal Oborniki - MOKS Słoneczny Stok Białystok 6:3          

Team Lębork - Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski 6:9

Constract Lubawa - Credo Futsal Piła 6:4

P

o porażce w Unisławiu zespół Mieszka zajmuje spadł na ósmą pozycję w ligowej tabeli mając w dorobku 20 punktów. A już w najbliższą sobotę, 18 marca o g.  20 w hali GOSiR przy ul. Paczkowskiego gnieźnianie podejmować będą sąsiada z ligowej tabeli - Politechnikę Gdańsk.

 

 

Radosław Kossakowski/foto archiwum

 

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,wysoka-porazka-futsalistow-mieszka-w-unislawiu.html