Wysoka przegrana juniora młodszego KS Gniezno w ostatnim meczu wyjazdowym sezonu 2014 w Tarnowie Podgórnym

2014-06-22

Podopieczni Roberta Cieślewicza, nie zaliczą do udanego występu w Tarnowie Podgórnym w ostatnim meczu rundy wiosennej sezonu 2014 w rozgrywkach poznańskiej ligi juniorów młodszych B1-B2 gr. 1. W sobotę 21 czerwca biało-czerwoni bowiem ulegli na wyjeździe liderowi rozgrywek miejscowej drużynie Tarnovi w stosunku 7:0.

O tak wysokim zwycięstwie drużyny Tarnovii Tarnowo Podgórnego, która była faworytem sobotniego meczu zadecydowało pierwsze czterdzieści minut,  który w tym roczniku trwa 2x40 minut. Gospodarze po pierwszej części spotkania prowadzili bowiem wyraźnie z biało-czerwoni bo różnicą pięciu goli 5:0. Jak się później okazało prowadzenia tego nie oddali do końca meczu wręcz je jeszcze powiększyli aplikując gnieźnianom dwa następne gole w drugiej części meczu, którymi to ustalili końcowy wynik spotkania 7:0 dla Tarnovii Tarnowo Podgórne. Wprawdzie gnieźnianie w drugiej części meczu mięli okazję do zdobycia choćby gola honorowego lecz w zespole KS-u nie potrafili wykorzystać nadarzających się okazji  w pokonaniu bramkarza gospodarzy Kuba Kolasiński czy Patryk Jarzyński. Na koniec należy nadmienić iż w 60 minucie od straty ósmego gola zespół KS-u Gniezno, uratował bramkarz tej drużyny Jakub Połatyński broniąc rzut karmny podyktowany na korzyść gospodarzy.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysoką porażką KS-u Gniezno, który uległ liderowi rozgrywek poznańskiej ligi juniorów młodszych B1-B2 gr.1 Tarnovii Tarnowo Podgórne w stosunku 7:0.

Skład juniorów młodszych KS Gniezno: Jakub Połatyński, Adam Karoliński, Dawid Połatyński, Patryk Jarzyński, Bogusz Grzeszczak, Dominik Tętniak, Mateusz Francuszkiewicz, Piotr Wdowczyk, Paweł Siwa, Jakub Kolasiński