Wysoka przegrana trampkarzy starszych KS Gniezno na inaugurację ligi

2014-04-05

Od wysokiej porażki rozgrywki rozpoczęła drużyna KS Gniezno, trampkarzy starszych grupy 2. Na inaugurację ligi w sobotę 5 kwietnia zespół prowadzony przez Bartosza Kapsę na płycie boiska przy ulicy Strumykowej podejmował zespół Przemysław Poznań. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem gości aż 10:0.

O meczu, w którym drużyna KS Gniezno, oddała jeden celny strzał na bramkę swojego rywala w całym spotkaniu przegrywając z nim do przerwy już siedmioma bramkami można napisać tylko tyle, że potyczka piłkarska o pierwszych minut aż do końca meczu przebiegała pod dyktando drużyny Przemysław Poznań. Gnieźnianie najczęściej tracili bramki po ewidentnych błędach w obronie a ich rywale to skrzętnie wykorzystywali. Pięć goli dla Przemysław Poznań zdobył Adam Polus, dwie Sebastian Herkt a po jednej do końcowego wyniku dorzucili Artur Miłoszowski, Stanisław Osuch i Jędrzej Staszewski.

Skład KS Gniezno: Jakub Połatyński, Dominik Stempniak, Miłosz Walkowiak, Jan Tomaszewski, Bogusz Grzeszczyk, Mateusz Rożek, Damian Rożek, Hubert Pietrzak, Jakub Rajkowski, Łukasz Bogajewski, Michał Małecki, Bartosz Kokott, Filip Garniewicz, Max Dubel.

Kolejne spotkanie trampkarze starsi KS Gniezno, rozegrają 13 kwietnia w Kostrzynie gdzie będą podejmowani przez zespół 1922 Lechii.