Wysoka wygrana FAS KS Fałkowo z rezerwami Tarnovii Tarnowo Podgórne !!!!

2020-09-28

Lekcji futbolu udzielili w niedzielny wieczór 27 września piłkarze FAS KS Fałkowo drużynie rezerw Tarnovii Tarnowo Podgórne.

Podopieczni grającego trenera Oskara Włodarczyka, pokonali zdecydowanie w Tarnowie Podgórnym w ramach siódmej kolejki wielkopolskiej klasy A PROTON grupy 3 na boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiastą zespół rezerw Tarnovii w stosunku 6:0. Ostre strzelanie w Tarnowie Podgórnym, zespół FAS KS Fałkowo rozpoczął w 9 minucie gry. Wtedy to fałkowian na prowadzenie 1:0 wyprowadził Hubert Rogowski. W 16 minucie zespół z Fałkowa prowadził już 2:0 po bramce zdobytej przy asyście Oskara Włodarczyka przez Maurycego Szumińskiego. Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się już zdobyć gola. I FAS KS Fałkowo schodził do szatni prowadząc z swoim rywalem 2:0. Kolejne bramki zdobyte tylko przez zawodników FAS KS Fałkowo, którzy w pierwszej jak i drugiej połowie kontrolowali przebieg gry na boisku w Tarnowie Podgórnym padły już po zmianie stron. Zaraz po wznowieniu gry w 50 minuty prowadzenie fałkowian na 3:0 podwyższył grający trener tej drużyny Oskar Włodarczyk, który dziewięć minut później był autorem zdobytego czwartego gola dla swojego zespołu. Ostatnie dwie bramki FAS KS Fałkowo, zdobył już w końcówce niedzielnego spotkania. W 74 minucie padła piąta bramka dla fałkowian, po której prowadzili z swoim rywalem 5:0. Gola numer pięć na swoim koncie zapisał Maurycy Sumiński. Wynik zaś końcowy niedzielnego meczu 6:0 dla FAS KS Fałkowo, został ustalony w 81 minucie. Wtedy to bramkę po asyście Maurycego Szumińskiego na swoim koncie w ekipie fałkowian zapisał Patryk Bąkowski. Po tym zwycięstwie zespół FAS KS Fałkowo plasuje się ligowej tabeli na trzecim miejscu. Fałkowian wyprzedza drugi w tabeli Lotnik 1997 Poznań oraz prowocy Maratończyk Brzeźno.

A już w najbliższą niedzielę 5 października zespół FAS KS Fałkowo, czeka kolejna potyczka piłkarska w trwającym sezonie. Tego dnia w Fałkowie podopieczni grającego trejera Oskara Włodarczyka o godzinie 12.00 podejmować będą ekipę GKS Golęczewo.

Skład FAS KS Fałkowo: Daniel Wlaszczyk, Filip Sadowczyk (46' Adrian Pokój), Artem Zakharov, Mikołaj Kidawa, Patryk Cegielski (80' Piotr Król), Łukasz Częstochowski (68' Kacper Fiebig), Bartosz Kellner, Hubert Rogowski (75' Patryk Bąkowski), Maurycy Szumiński, Piotr Włodarczak (70' Jonasz Dudek), Oskar Włodarczyk