Wysoka wygrana stellistów w Toruniu z Bałaganami Łubianka

2021-02-07

Na kolejny mecz I ligi hokeja halowego mężczyzn zespół Stelli Gniezno wyjechał w niedzielę, 7 lutego, do Torunia gdzie w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Bema był podejmowany przez Bałagany Łubianka.

Stelliści od początku zdominowali rywali już w pierwszej kwarcie strzelając rywalom cztery bramki. Do przerwy było 1:6. Najbardziej wyrównana okazała się trzecia kwarta zakończona remisem 1:1. W ostatniej stelliści dorzucili jeszcze dwa trafienia i ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 2:9. Najwięcej bramek dla Stelli – 4, zdobył Marcin Lewartowski – wszystkie z „krótkich rogów”. Dwa trafienia były autorstwa Maksymiliana Budnika, a po jednym razie na listę strzelców wpisali się Michał Piechowiak, Mateusz Andrzejczak i Marcel Jędro.  Stelliści z kompletem punktów prowadzą w rozgrywkach I ligi i będą gospodarzami obu spotkań III rundy.