Wysoka wyjazdowa porażka orlików młodszych Mieszka-Carbon Gniezno

2014-05-31

Na siódme swoje spotkanie mistrzowskie w rozgrywkach wiosennych 2014, w sobotę 31 maja zespół orlików młodszych Mieszka-Carbon Gniezno, udał się do Murowanej Gośliny gdzie był podejmowany przez drużynę miejscowej Concordii.

Spotkanie, które od początku toczyło się pod dyktando gospodarzy sobotniego meczu zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem zespołu orlików młodszych Concordii Murowanej Gośliny w stosunku aż 7:1. Gospodarze swoje bardzo wysokie zwycięstwo nad zespołem z grodu Lecha, zapewnili sobie już po pierwszej połowie meczu, który w tym roczniku trwa 2:20 minut prowadząc z zespołem prowadzonym przez Jacka Moszczyńskiego w stosunku 3:1. Po przerwie zespół z Murowanej Gośliny, zdobył jeszcze cztery gole wygrywając spotkanie wysoko bo aż 7:1. Jedynego gola dla zespołu orlików młodszych w całym spotkaniu zdobył Patryk Kluczyński.

Skład orlików młodszych Mieszka-Carbon Gniezno: Jacek Stachowiak Daniel Pasternak, Emil  Tomaszewski, Adrian Tymosz, Filip Nowakowski, Aleks Stelmach, Kacper Andrzejczak, Mateusz Posłuszny – rezerwowi Mateusz Zemło, Mikołaj Wójcik, Mateusz Ratajczak, Aleksander Antczak, Mikołaj Poltaszewski, Krzysztof Zaporowski, - trener Jacek Moszczyński

Kolejne spotkanie zespół orlików młodszych Mieszka-Carbon Gniezno, rozegra na swoim trenie podejmując 7 czerwca  na boisku Orlika ze sztuczną nawierzchnią trawiastą przy ulicy Wrzesińskiej (dawana jednostka wojskowa), drużynę  Unii Swarzędz.