Wysokie zwycięstwo młodzika starszego MKK Gniezno.

2013-11-18

Młodzicy starsi MKK Gniezno odnieśli wysokie zwycięstwo nad zespołem RKKS Rawia Rawicz 82:35.

Podopieczni Łukasza Staszkiewicza kontrolowali przebieg meczu przez całe 40 minut, a o tak wysokim zwycięstwie zadecydowały II i III kwarta, w których to łącznie nasi zawodnicy wygrali różnicą 38 punktów. Dodatkowo w III odsłonie pozwolili rzucić Rawii zaledwie 2 punkty. Więcej czasu na parkiecie dostali tego dnia zawodnicy rezerwowi, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze.

MKK Gniezno : RKKS Rawia Rawicz    82 : 35 (21:16, 29:7, 18:2, 14:10)

Punkty dla MKK: Kiełpiński 16, Milak 14, Kwapiszewski 10, Andrzejewski 8, Szczapa 8, Chojnacki 7,  Trafny 7, Kierzek 6, Gaweł 4, Stube 2, Kniaź 0, Walkowiak 0.

Kolejny mecz młodzicy starsi MKK rozegrają 28 listopada o godz. 16:00 podejmować będą zespół MKS MOS Konin. Już dziś wszystkich sympatyków koszykówki zapraszamy do kibicowania !!!