Wysokie zwycięstwo stellistów na inaugurację

2020-09-06

Wysokie zwycięstwo na inaugurację sezonu 2020/2021 w rozgrywkach I ligi hokeja na trawie mężczyzn odniósł zespół Stelli Gniezno.

Stelliści podejmowali w sobotę, 5 września, drużynę Ósemki Tarnowskie Góry, Gnieźnianie byli faworytami tego spotkania i od początku przeważali obejmując prowadzenie w  10. minucie po trafieniu  Marcina Lewartowskiego.  Do przerwy podopieczni trenera Rafaa Grotowskiego prowadzili  6:0. W drugiej połowie dorzucili jeszcze trzy trafienia i zwyciężyli ostatecznie 9:0. Po dwie bramki zdobyli  Marcin Lewartowski, Krzysztof Zakszewski i Hubert Grotowski, a po jednej - Maksymilian Meler, Rafał Stupczyński i Mateusz Kaniasty.