Wysokie zwycięstwo zawodników Mieszka rocznika 2005 w Swarzędzu

2014-10-28

W poniedziałek 27 października swoje przedostatnie spotkanie w rundzie jesiennej rozegrali orlicy młodsi pokonując zespół Lidera Swarzędz w stosunku 6:0 (1:0).

Zawodnicy Mieszka już od pierwszych minut uzyskali niewielką przewagę stwarzając kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale jednocześnie musieli uważać na niebezpieczne kontry ze strony zawodników Lidera Swarzędz. Swoją przewagę drużyna Mieszka wykorzystała w 15 minucie meczu po akcji zespołowej wykończonej celnym strzałem Aleksamdra Bujanowskiego. Pomimo jeszcze kilku sytuacji z jednej i drugiej strony żadnemu z zespołów nie udało się zdobyć gola. Druga połowa to jeszcze większa przewaga zespołu Mieszka, ale dopiero w 15 minucie do bramki gospodarzy trafił Karol Czamański podwyższając wynik na 2:0. Wtedy właśnie  zawodnicy Mieszka zamkneli swoich rywali na ich połowie. Efektem były kolejne bramki zdobyte w 17 minucie ponownie gola zdobył Karol Czamański i było 3:0. Kolejne trzy bramki i jednocześnie zdobyciem  hatrica popisał się Albert Potocki ( 19 min.,21 min.,23min.). Wynik meczu mógł być wyższy lecz zdobytej bramki przez Bartka Jochemskiego sędzia nie uznał dopatrując się faulu na bramkarzu. Na słowa pochwały zasłużył cały zespół, który walczył od pierwszej do ostatniej minuty.

Skład Mieszka: w bramce Bartosz Rynarzewski, Miłosz Wilkosz, Aleksander Bujanowski, Karol Jochemski, Bartosz Jochemski, Karol Czamański, Albert Potocki, Oskar Tomczak, Bobrowski Jakub, Skolasiński Jakub, Piotr Morawski, Dawid Jóźwiak, Budziszewski Jakub, Potrawa Ksawery.