XII Turniej o Puchar Starszego Cechu

2013-12-15

W sobotę 14 grudnia odbył się XII Turniej o Puchar Starszego Cechu, Jak co roku nad zawodami piecze sprawował Starszy Cechu pan Stefan Pokładecki oraz członek Zarządu Cechu pan Zenon Wesołowski.

Zawody rozegrano w dwóch grupach wiekowych  do 10 lat  i open. W kategorii najmłodszych najlepszy okazał się Jakub Wencel , który wygrywając wszystkie partie zajął pierwsze miejsce. Dużą ekipę desygnował  SP Milenium a ich zawodnik  Oliwier Góral zajął  trzecie  miejsce. W  głównym turnieju pewnie zwyciężył Patryk Gronowski wyprzedzając brata Bartosza. Trzecie miejsce zajął Grzegorz  Siuda.

Kończący się rok dla   Klubu Lokator był bardzo udany. Mimo zmniejszonych dotacji uczestniczyliśmy we wszystkich imprezach  rangi Mistrzostw Polski zdobywając 13 medali.