Z piekła do nieba!

2019-09-15

W sobotę 14 września zespół Lechity Kłecko, w ramach rozgrywek wielkopolskiej klasy okręgowej grupy 2 nowego sezonu udał się do Ślesina gdzie był podejmowany przez zespół Ludowego Klubu Sportowego.

Kłecczanie mimo że do przerwy przegrywali w spotkaniu szóstej kolejki ligowej z zespołem LKS-u Ślesin w stosunku 2:0. To dzięki jednak walce do samego końca zespół z Kłecka mecz rozstrzygnął na swoją korzyść wygrywając go w stosunku 3:2. Gospodarze prowadzenie w sobotnim meczu objęli w 12 minucie po golu zdobytym przez Rafała Czapskiego. Kolejną bramkę drużyna z Ślesina zdobyła już w doliczonym czasie gry w 45+1 minucie a autorem jej był Kornel Broniszewski. Tym samym gospodarze na przerwę schodzili prowadząc z Lechitą Kłecko w stosunku 2:0. Po zmianie stron drużyna z Kłecka przeszła zdecydowaną metamorfozę, aplikując swojemu rywalowi aż trzy gole nie tracąc żadnego. Zaraz po wznowieniu gry w 46 minucie kłecczanie zdobyli bramkę kontaktową zmniejszając prowadzenie gospodarzy do 3:1. Autorem gola dla gości okazał się Kacper Serwatka. Ten sam zawodnik był autorem drugiej bramki dla Lechity w 71 minucie i w meczu był remis 2:2. Decydujące trafienie kłecczanie zaliczyli w 82 minucie. Paweł Kadłubowicz zdobył gola na 3:2 dla Lechity Kłecko i podopieczni Piotra Kubalewskiego z Ślesina wywieźli komplet punktów ligowych.

Teraz zespół z Kłecka czeka kolejny mecz mistrzowski. W sobotę 21 września kłecczanie na własnym trenie podejmować będą o godzinie 16.00 ekipę Warty Pyzdry.

Skład Lechity Kłecko: Daniel Wojciechowski, Rafał Walczak (46' Paweł Kadłubowicz), Kacper Serwatka (86' Joachim Andrzejczak), Adrian Guzik (35' Hubert Andrzejewski), Kamil Janas (46' Sławomir Kasprzak), Michał Kaczor, Mateusz Kriger, Krzysztof Kubalewski, Hubert Nowak (46' Jakub Wiśniewski), Damian Wiśniewski, Bartosz Wiśniewski (90'+1 Kacper Bodzieszyk)