Za nimi druga kolejka rundy rewanżowej MGLP

2017-04-04

W niedzielę 2 kwietnia na boisku w Owieczkach rozegrana została druga kolejka z rundy rewanżowej Międzygminnej Ligi Piłki Nożnej Łubowo.

Do najciekawszego spotkania doszło na boisku w Owieczkach, gdzie miejscowy WKS podejmował zespół RAPIDu Imielenko.
Był to mecz na szczycie tabeli, oba zespoły liczą się w walce o podium w lidze. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1....
Zespół z Imielenka w drugiej połowie przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę zdobywając bramkę grając w osłabieniu.
Końcówka meczu należała jednak do zespołu WKSu, który rzucił sę do odrabiania strat ale Imielenko ustawiło obronę nie do przejścia i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Imielenka.
Ozdobą meczu była bramka Adriana Matuszewkiego który z 30 metrów mierzonym strzałem pokonał brakarza Owieczek.

Pozostałe wyniki niedzielnych  meczów:

Pobiedziski - UKS LIDER Szczytniki Czerniejewskie 1 : 7
Gładka wygrana zespołu ze Szczytnik.

FC Karłowice - Uzarzewo 1 : 4
Zespół z Karłowic zanotował już drugą porażkę w tym sezonie.

GMINA Mieleszyn - TOP-TRANS N&B-FURNITURE Leśniewo 0 : 5
W tym meczu padła niespodzianka !!!
Skazywany na porażkę w tym meczu zespół TOP-TRANS N&B-FURNITURE Leśniewo sprawł niespodziankę i pokonał wysoko ubiegłorocznego mistrza.

WĘDZIKOWSKI KS Fałkowo - ORKAN Wierzyce 1 : 2
Ciężki mecz dla tych zespołów ale górą ORKAN Wierzyce, który notuje pierwsze punkty w tej rundzie.