Zapomnieć o drugiej połowie. Czwarta porażka Vitcovii Witkowo!

2019-09-01

Ze sporym zainteresowaniem kibiców spotkał się inauguracyjny mecz seniorów Vitcovii Witkowo, do którego doszło w sobotę 31 sierpnia w ramach czwartej kolejki ligowej wielkopolskiej V ligi grupy 3.

Niestety do bardzo udanych w wykonaniu witkowian należy zapisać tylko pierwszą połowę gry, która zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej to goście z Kazimierza Biskupiego przejęli inicjatywę w grze, która zaowocowała dwoma golami. Pierwszą bramkę dla gości, którą to wyszli na prowadzenie 1:0 zdobył w 61 minucie Patryk Kaczmarek. Gola zaś za trzy punkty, którym to drużyna z Kazimierza Biskupiego przypieczętowała swoje zwycięstwo 2:0 został zdobyty w 73 minucie a autorem bramki w ekipie przyjezdnych okazał się Krzysztof Słowiński. Co do gospodarzy sobotniego meczu to po stronie Vitcovii nie zabrakło zaangażowania i dobrych okazji, ale to okazało się za mało na odniesienia pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach ligowych nowego sezonu 2019/2020. Ta porażka była już czwartym spotkaniem przegranym z rzędu przez zespół z Witkowa.

W najbliższą niedzielę 8 września zespół z Witkowa, czeka kolejny mecz mistrzowski tym razem na wyjeździe ekipę Stanisława Drozdy podejmie zespół Piasta Czekanów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11.00.

Skład Vitcovii Witkowo: Piotr Galant, Tomasz Kaźmierczak, Adrian Kiełpiński, Karol Kowalski (64' Bartłomiej Melewski), Filip Janiszewski, Adrian Krupka, Sebastian Masłowski (80' Patryk Dąbek), Hubert Mielcarek, Daniel Nowaczyk, Mateusz Pietrowski, Oskar Pietrzak (60' Oskar Wegnerski)