Zasady wejścia na lodowisko!

2015-01-05

Od 29 grudnia na stadionie żużlowym przy ul. Wrzesińskiej oddane zostało do użytku publicznego lodowisko, o powierzchni 800 m kw. wraz z jego infrastrukturą towarzyszącemu lodowisku czyli kasami, wypożyczalną łyżew, przebieralnią oraz punktem gastronomicznym, które ma być atrakcja w okresie zimowym dla mieszkańców w Pierwszej Stolicy Polski

Wszystko niby jest w porządku, tymczasem okazuje się, że pojawiły się pewien wątpliwości w jego korzystania. Ze względu na pojawiające się  w tej kwestii wątpliwości Zespół Prasowy Urzędu Miasta, w imieniu Prezydenta Miasta Gniezna pragnie raz jeszcze  przedstawić szczegółowe zasady korzystania z gnieźnieńskiego lodowiska :  

- Lodowisko czynne będzie  7 dni w tygodniu od godziny 9:00 do 22:00,  (sesje  rozpoczynają  się  o  pełnych  godzinach  i  trwają 45  min.).  Szczegółowe  informacje  znajdują  się  w  regulaminie  oraz  cenniku  umieszczonych na terenie obiektu przy ul. Wrzesińskiej.  

Cena biletu ulgowego: 3 zł, (ulga obowiązuje do 18 roku życia)
Cena biletu normalnego: 5 zł  
Wypożyczenie łyżew: 5 zł  
Ostrzenie łyżew: 5 zł,  

- Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00, a w soboty i  niedziele  od  9:00  do  12:00  dzieci  i  młodzież  z  gnieźnieńskich  szkół  podstawowych  i  gimnazjalnych  będą  mogły  skorzystać  z  lodowiska  w  terminie od 7 stycznia br. do 13 lutego za okazaniem darmowego biletu  wydanego przez szkołę  lub ważnej legitymacji szkolnej. Można korzystać  także z własnych łyżew lub wypożyczyć je na miejscu.

W okresie ferii zimowych (od dnia 14 lutego br. do dnia 28 lutego br.)  korzystanie  przez  uczniów  gnieźnieńskich  szkół  podstawowych  i  gimnazjalnych  z  lodowiska  będzie  możliwe  już  jedynie  za  okazaniem  ważnego biletu wstępu wydanego przez szkołę.     

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość podglądu lodowiska on -line.  Szczegóły na stronie internetowej Urzędu Miejskiego www.gniezno.eu.

Zespół Prasowy Urzędu Miasta/ foto archiwum SportGniezno.pl
 

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,zasady-wejscia-na-lodowisko.html