Zaskakująca porażka Zjednoczonych Trzemeszno w meczu wyjazdowym z Wartą Międzychód

2013-11-02

Drugiej porażki z rzędu po ubiegło tygodniowej przegranej na własny terenie z Huraganem Pobiedziska, doznała drużyna Zjednoczonych Trzemeszno w rozgrywkach wielkopolskiej IV ligi grupy północnej. Podopieczni Łukasza Kańczukowskiego w sobotę 2 listopada w przedostatnim meczu rundy jesiennej nowego sezonu 2013/2014 ulegli w meczu wyjazdowym trzeciej drużynie rozgrywek czwartoligowych przed tym meczem Warcie Międzychód w stosunku 3:2.

Sobotnie spotkanie dla drużyny Zjednoczonych Trzemeszno w Międzychodzie z miejscową drużyną Warty rozpoczęło się dosyć niekorzystnie. Po sześciu minutach spotkania podopieczni Łukasza Kańczukowskiego przegrywali z gospodarzami dwoma bramkami. Najpierw golkipera z Trzemeszna – Szymona Płoszyńskiego pokonał w 3 minucie wyprowadzając tym samym swój zespół na prowadzenie 1:0 Jarosław Krysiak a drugiego gola dla miejscowych w 6 minucie strzelił Wojciech Piątek. W 40 minucie Zjednoczeni Trzemeszno zdobyli gola kontaktowego zmniejszającego prowadzenie Warty Międzychód do 2:1. Autorem bramki w zespole z Trzemeszna okazał się Krzysztof Chojnacki pokonując bramkarza gospodarzy strzałem z 10-go metra po wcześniejszym dograniu piłki w pole karne Warty przez Kamila Wysockiego. W pierwszej połowie więcej goli nie zdobyto. I ta część meczu zakończyła się prowadzeniem jedną bramką przez zespół Warty Międzychód w stosunku 2:1.

Po zmianie stron zespół Zjednoczonych Trzemeszno, zdobył bramkę wyrównującą stan meczu 2:2. Autorem gola dla drużyny z grodu Kilińskiego okazał się strzelec pierwszej bramki Krzysztof Chojnacki, pokonując golkipera miejscowych strzałem z głowy z najbliższej odległości po wcześniejszym dograniu piłki w pole karne gospodarzy przez Adama Koniecznego. Po tym golu wydawało się że zespół z Trzemeszna z Międzychodu może wywieść korzystny wynik. Tak się jednak nie stało. Gospodarze swoje zwycięstwo jedną bramką przypieczętowali w 82 minucie a bramkarza z Trzemeszna – Szymona Płoszyńskiego pokonał w zespole Warty – Patryk Cukier. Ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką Zjednoczonych Trzemeszno, którzy ulegli Warcie Międzychód w stosunku 3:2. Na koniec należy nadmienić iż drużyna od 60 minuty grała w dziesiątkę gdyż w następstwie dwóch żółtych kartek został ukarany czerwoną kartką i plac gry musiał opuścić Mikołaj Humański.

Ostatnie spotkanie tej jesieni nowego sezonu 2013/2014 zespół Zjednoczonych Trzemeszno rozegra u siebie w sobotę 9 listopada podejmując o godzinie 13.00 zespół Tarnovi Tarnowo Podgórne.

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Płoszyński, Paweł Maciejewski,  Krzysztof Chojnacki, Mikołaj Humański, Michał Kachniarz, Adam Konieczny, Krzysztof Majchrzak, Grzegorz Meller, Łukasz Popielski, Marcin Ślósarczyk, Patryk Sobucki, Kamil Wysocki, Damian Giza, Michał Fajfer, Marcin Nowak, Michał Wiśniewski, Łukasz Kańczukowski, Tomasz Bauz