Zawodnicy Klubu Karate Inochi Gniezno byli na zawodach w Bydgoszczy

2015-12-01

W sobotę 28 listopada w Bydgoszczy odbyły się zawody w karate Bushi-Do Cup 2015 – Turniej charytatywny walczymy dla Bartka.

W zawodach tych Klub Karate Inochi Gniezno reprezentowali- Arkadiusz Kwaśniewski, który w konkurencji kumite wywalczył brązowy medal  oraz Mikołaj i Filip Owczarzak, którzy startowali zarówno w konkurencji kata i kumite. Filip zdobył srebrny medal w konkurencji kata natomiast w kumite przegrał w walce o trzecie miejsce.  Mikołaj w konkurencji kata nie zakwalifikował się do rundy finałowej. Zdecydowanie lepiej zaprezentował się w walkach kumite gdzie walczył o trzecie miejsce, ale ostatecznie przegrał ten pojedynek różnicą jednego punktu.