Zawodniczki KS Trzemeszno wzięły udział w "Czwartku Lekkoatletycznym" we Wrześni

2014-09-12

W czwartek, 11 września, na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Kaliskiej we Wrześni odbyła się I Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych.

W zawodach wzięła udział reprezentacja KS Trzemeszno w składzie Wiktoria Trzcińska, Natalia Osowiec, Dominika Brzewińska i Karina Kierzek. Dziewczęta mogły wybrać dwie konkurencje, jedną biegową i jedną techniczną . Wiktoria, Natalia i Dominika wybrały bieg na dystansie 600 m, gdzie Wiktoria zajęła 1 miejsce z czasem 1:56,59, Natalia 3 miejsce z czasem 2:04,67 i Dominika 5 miejsce z czasem 2:05,85. Oprócz konkurencji biegowej dziewczęta wybrały
też konkurencję techniczną tj. skok w dal, gdzie Wiktoria zwyciężyła odległością 4,30 m Natalia uzyskała wynik 3,82 m, Dominika 3,50 m oraz Karina 3,80. Karina Oprócz skoku w dal startowała w konkurencji biegowej na dystansie 60 m gdzie z czasem 9,17 zajęła 2 miejsce. Czwartki lekkoatletyczne to cykl Grand Prix złożony z 5 zawodów w sezonie jesiennym i 4 w sezonie wiosennym.