Zbigniew Suchecki dopiero 13. w półinale Złotego Kasku

2015-04-08

Po perypetiach pogodowych udało się w końcu rozegrać trzeci turniej eliminacyjny Złotego Kasku. Ostatecznie zawody te odbyły się we wtorek, 7 kwietnia, na torze w Grudziądzu (choć pierwotnie, zgodnie z terminarzem, rozgrywane były 26 marca w Pile, ale zostały zakończone po pierwszej serii startów).

W grudziądzkim półfinale wziął udział między innymi zawodnik gnieźnieńskiego zespołu – Zbigniew Suchecki. Zajął jednak dopiero trzynaste miejsce. Wygrał Piotr Pawlicki z Fogo Unii Leszno.

Drużyna Łączyńscy-Carbon Startu Gniezno w finale, który odbędzie się już w najbliższą sobotę (11 kwietnia) w Lublinie, będzie miała zatem tylko jednego przedstawiciela. Norbert Kościuch, bo o nim mowa,  w eliminacjach w Rawiczu uplasował się na piątej pozycji.

Eliminacje Złotego Kasku (Grudziądz, 07.04.2015)