Zdecydowane zwycięstwo Czarnych Czerniejewo w Miłosławiu

2020-07-11

Piłkarze Czarnych Czerniejewo, nie próżnują. Podopieczni Macieja Lisieckiego w przeciągu trzech dni rozegrali kolejny test mecz w ramach przygotowań do sezonu 2020/2021 w wielkopolskiej V lidze grupie1.

W czwartek 9 lipca o czym już pisaliśmy na naszej stronie internetowej zespół z Czerniejewa, zremisował 2:2 w Rychwale z tamtejszą drużyną Zjednoczonych. Z kolei w sobotę 11 lipca czerwono-czarni wybrali się do Miłosławia, gdzie byli podejmowani przez zespół miejscowego Orlika. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Zespołu z Czerniejewa, który pokonał swojego rywala 3:1. Wynik sobotniego meczu kontrolnego, który był już czwartym meczem rozegranym przez czerwono-czarnych podczas przygotowań letnich został ustalony w pierwszych czterdziestu pięciu minutach. Pierwsi bramkę wychodząc na prowadzenie 1:0 wprawdzie zdobyli gospodarze w 5 minucie. Kolejne trzy gole były już autorstwa podopiecznych Macieja Lisieckiego. I tak do remisu 1:1 w 10 minucie doprowadził w ekipie z Czerniejewa pakując piłkę do bramki swojego rywala w zamieszaniu w polu karnym gospodarzy w ekipie czerwono-czarnych Paweł Zieliński. W 25 minucie drużyna z Czerniejewa, po kolejnym golu wyszła na prowadzenie 2:1. Podanie zawodnika Testowanego1 na bramkę zamienił w sytuacji sam na sam pokonując golkipera gospodarzy strzałem z 11 metra grający trener Maciej Lisiecki. Wynik pierwsze połowy jak i całego spotkania kontrolnego, które przebiegało od pierwszych minut pod dyktando zespołu z Czerniejewa, został ustalony w 35 minucie. Po podaniu Mateusza Goździaszak gola dla czerwono-czarnych zdobył zawodnik Testowany. I drużyna Czarnych Czerniejewo na przerwę schodziła prowadząc z swoim rywalem 3:1. Jak informowaliśmy wcześniej wynik w drugiej połowie nie uległ już zmianie chociaż czerwono-czarni mogli zdobyć jeszcze kilka bramek lecz w decydujących momentach zawiodła ich skuteczność strzelecka. Tak było w przypadku Macieja Lisieckiego, Macieja Matuszaka, Pawła Zielińskiego czy też zawodnika Testowanego.

Kolejny test mecz zespół z Czerniejewa rozegra w wtorek 14 lipca w Nekli gdzie będzie podejmowany przez ekipę miejscowego Płomienia.

Skład zespołu z Czerniejewa: Tomasz Roszyk, Piotr Cyrulewski, Testowany 1, Krzysztof Przybylski, Karol Jańczak, Paweł Zieliński, maciej Matuszak, Testowany 2, Mateusz Goździaszek, Mateusz Kuliński, Maciej Lisiecki i Bartosz Kozioł.