Zdecydowane zwycięstwo młodziczek MKS MOS Gniezno!

2015-03-14

W czwartek 12 marca młode piłkarki ręczne MKS MOS Gniezno podejmowały w ramach Wielkopolskiej Ligi Młodziczek zespół UKS Borek Wlkp.

Faworytem tych zawodów były gospodynie spotkania. Wskazywały na to dotychczasowe wyniki osiągnięte przez oba zespoły. Gnieźnieńskie szczypiornistki są w tym sezonie niepokonane i już zapewniły sobie tytuł Mistrza Wielkopolski.

Mecz był jednostronnym widowiskiem. Od samego początku prym wiodły gospodynie spotkania. Zespół gości wręcz statystował. MKS MOS już w 15’ meczu prowadziły 11:0. Gnieźnieńscy trenerzy dokonali gruntownych zmian w składzie po czy gra troche się wyrównała. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem szczypiornistek z Gniezna 15:4.

Po przerwie obraz gry nic się nie zmieniał. Zespół przyjezdny ponownie nie potrafił się przebić przez szczelną obronę gospodyń spotkania. W 36’ było 26:5 dla MKS MOS. Gnieźnieńscy szkoleniowcy ponownie desygnowali do gry zmienniczki.  Ostatecznie podopieczne Romana Solarka i Roberta Popka odnotowały kolejne i to łatwe zwycięstwo w lidze. MKS MOS pewnie pokonuje UKS Borek Wlkp. 33:11.

Serdecznie gratulujemy!

MKS MOS Gniezno: bramkarki – Konieczna Daria i Karolina Jasińska; zawodniczki pola – Szczygielska Martyna(8), Gola Paula (2), Kasprowiak Karolina (6), Rachela Martyna, Kuszak Patrycja, Bielińska Maja (2), Dolacińska Martyna (2), Hahn Aleksandra, Ochocka Katarzyna (1), Pudelewicz Oliwia (5), Paluch Roksana, Balcerek Klaudia, Rybicka Maria (2), Walkowska Monika (4).