Zespół z Gliwic wygrywa VIII edycja Turniej ,,Genderka" Cielimowo Cup 2022

2022-09-21

W sobotę 17 września na boisku że sztuczną nawierzchnią trawiastą Orlika w Cielimowie odbyła się VIII Edycja Turnieju ,,Genderka" Cielimowo Cup 2022.

Mimo kapryśnej pogody obfitującej w opady deszczu do tegorocznej rywalizacji przystąpiło 6 drużyn. W akcji między innymi mogliśmy zobaczyć takie zespoły jak – AutoGniezno, Syljar Gniezno, Symix Gniezno, Twój Dom Łubowo, Bovelli Bedding oraz Zespół z Gliwic. Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym a jedno spotkanie trwało 1x16 minut.

Po kilku godzinnej rywalizacji pierwsze miejsce i okazały puchar VIII edycja Turniej ,,Genderka" Cielimowo Cup 2022 wywalczyła drużyna Zespół z Gliwic. Drugie miejsce premiowane pucharem przypadło ekipie Bovelli Bedding a trzecie Symix Gniezno. Na pozostałych trzech miejscach natomiast zostały sklasyfikowane drużyny czwarte miejsce zajęła ekipa Twój Dom Łubowo, piąty był zespół AutoGniezno a na ostatniej pozycji sklasyfikowano ekipę Syljar Gniezno.

Dodatkowo organizatorzy turnieju nagrodzili pamiątkowymi statuetkami -         najlepszego bramkarza turnieju, którym został Kamil Dolata z zespołu -Symix Gniezno, najlepszy zawodnikiem turnieju  został wybrany Damian Grzesiak z drużyny Bovelli Bedding a królem strzelców turnieju został Jakub Macioszek ekipy Zespółu z Gliwic.

Organizatorzy turnieju za pośrednictwem portalu SportGniezno.pl pragnie podziękować sponsorom bez których imprez ta się nie odbyła a mianowicie - Urząd Gminy Niechanowo, Genderka AutoGniezno, Jubiler-Symix, Idealny Dach, Fachobet Posadzki, Probud, Firma Kamieniarska Rober Dopierała, Drzwi i Podłogi Vox, Firma Handlowa Mal- Dom, Paweł Antkowiak,, Twój Dom",Firma M. A. M Drewno- Marcin Stachowiak Partnerzy Urząd Gminy Niechanowo Atomówki Cielimowo Sklep ,,U ANI”.