Zjednoczeni szaleją, piąta wygrana z rzędu!!!

2014-10-26

W imponującej formie pozostają piłkarze Zjednoczonych Trzemeszno! W sobotę 25 października drużyna z grodu Kilińskiego rozbiła na własnym boisku zespół Huragan Pobiedziska aż 6:1! To pierwsze zwycięstwo trzemesznian nad tym rywalem na IV-ligowym froncie. Zjednoczeni pozostali na 5 miejscu w tabeli.

Pierwsza połowa nie znamionowała późniejszego pogromu. Ekipa z Grodu Kilińskiego do przerwy prowadziła bowiem tylko 1:0. Jedyna bramka w tej części gry padła w 15 minucie. Po akcji obrońcy Marcina Nowaka do siatki pobiedziszczan trafił Grzegorz Meller.

Pierwszy kwadrans po przerwie to koncert w wykonaniu piłkarzy Zjednoczonych Trzemeszno. W 48 minucie swojego drugiego gola w tym meczu uzyskał bardzo dobrze dysponowany Grzegorz Meller. Po kolejnych dziesięciu minutach było już 3:0! Tym razem trafienie zaliczył Krzysztof Chojnacki, który wykorzystał dogranie Adama Koniecznego. W 61 minucie czwartą bramkę dla trzemesznian zdobył Waldemar Kuczyński, po uprzednim zagraniu Krzysztofa Chojnackiego. Goście byli w stanie odpowiedzieć jedynie honorowym golem, którego strzelił w 65 minucie Bartosz Żołądkiewicz. W końcówce popis dał najlepszy strzelec Zjednoczonych w tym sezonie, Adam Konieczny. "Konik" w 85 oraz 90 minucie dwukrotnie skierował futbolówkę do bramki Huraganu i ustalił wynik pojedynku na 6:1! Dodajmy, że to było dziesiąte i jedenaste trafienie Koniecznego w tym sezonie, co daje mu 4 miejsce w klasyfikacji strzelców!

Skład Zjednoczonych Trzemeszno: Szymon Menz, Marcin Nowak (80" Hubert Siwa), Michał Kachniarz, Krzysztof Majchrzak, Patryk Sobucki, Michał Wiśniewski, Grzegorz Meller (65" Kamil Wysocki ), Waldemar Kuczyński,  Dawid Ciążyński (75" Konrad Nadolny), Adam Konieczny, Krzysztof Chojnacki

Za tydzień Zjednoczeni Trzemeszno w ramach 13 kolejki zagrają na wyjeździe z Gromem Plewiska. Mecz ten odbędzie się w sobotę 2 listopada o godzinie 14.